Test STANAG

od Pavel
(Teplice)

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda je tento kurz zaměřen i pro úplné začátečníky. Je mi 42 a studoval jsem pouze ruštinu. Teď po mě v zaměstnání vyžadují angličtinu a dokonce nějaké zkoušky STANAG. Myslíte si že by jste mě byli schopni na tyto zkoušky připravit? Za jak dlouho bych se mohl naučit anglicky abych zkoušky zvládl. Předem děkuji Pavel

Odpověď:
Dobrý den, naše zaměření je na běžnou komunikaci a její rychlé ovládnutí, což se díky týdenním kurzům Angličtina s hypnózou daří skvěle. Na testy žádného typu cíleně nepřipravujeme z mnoha důvodů. Jednak jsme zaměřeni na pomoc těm, kteří chtějí cestovat či se domluvit v běžných situacích a hlavně testy jsou zaměřeny příliš často na gramatické chytáky, které v běžném životě nepotřebujete. Mezi naše nástroje patří například Paretův zákon, tzv. pravidlo 20 na 80, kdy se zaměřujeme na nejdůležitější aktivity, které nelineárně vytvoří většinu v tomto případě až kolem 80 znalosti jazyka velmi rychle. Na gramatické testy je však potřeba ovládat 80 procent detailů, které v reálném životě dělají naprosté minimum komunikace. Například takzvanou Standard English mluví méně než jedno procento (1%) anglicky mluvícího světa. Výuku zaměřenou takto úzce, přestože jí nabízí přes 90% škol, nepovažujeme za smysluplnou pro naše klienty. Pro ty chceme, naopak, aby se domluvili ve většině světa a to i s "ohromným rizikem" že natrefí na nějakého vysokoškolského pedagopapouška s mnoha tituly, který jim nebude chtít rozumět.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka
hypnoterapeut,
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek,
a řady tréninků jako je Angličtina s hypnózou
http://eshop.cetros.cz/produkty/anglictina/kurzy​​

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy a reakce na téma Angličtina s hypnózou.

anglictina-kurz-300x300.gif

Kontakt 
(c) Libor Cinka